infobee.co.uk logo

“Lituanica” – Anglijos Antrojo diviziono nugalėtojai

LBCkomanda.jpgSekmadienį Londono „Lituanica“ krepšininkai Shefield mieste žaidė Antrojo diviziono finalo rungtynes su Lancashire „Spinners“. Tai jau buvo ketvirtoji komandų akistata šiame sezone. Lietuvaičiai buvo du kartus nugalėję varžovus reguliariajame sezone, tačiau buvo jų sutriuškinti Patrons taurės finale. Šis pralaimėjimas buvo tarsi papildomas stimulas atsirevanšuoti varžovams už prarastą taurę.

Rungtynes mūsiškiai pradėjo tokiu startiniu penketu: T. Skardžius, J. Visockas, P. Rašamavičius, A. Petraitis bei E. Vaupšas. Pirmuosius taškus pelnė „Spinners“ krepšininkai. Tai buvo vienintelis kartas, kada jie buvo lietuvaičių priešaky. Pirmosiomis minutėmis varžovų gynybą tiesiog drąskė T. Skardžius, pelnęs pirmus šešis taškus. „Lituanica“ gana greitai susikrovė 8-10 taškų persvarą, kuri išsilaikė iki kėlinio pabaigos. Rezultatas 25:17.

krepsis110.jpgAntrajame kėlinyje „Lituanica“ apsukų nemažino. Tikrą tritaškių šou surengė J. Visockas, iš viso pataikęs 7 tritaškius iš 15. Jam gerai talkino A. Petraitis, kurio atkovoti kamuoliai tiesiog varė į neviltį varžovų aukštaūgius. Įpusėjus kėliniui skirtumas tapo dviženklis. Komandos išėjo ilsėtis rezultatui esant 54:40.

Trečiasis ketvirtis prasidėjo lietuvių duobe. „Spinners“ krepšininkai pradėjo 10:0 spurtu ir jau trečiąją kėlinio minutę skirtumas ištirpo iki 4 taškų. Niekaip nesisekė sustabdyti varžovų snaiperio Mark Rangeley. Tačiau dar didesniu galvos skausmu varžovams tapo Julius Visockas, kritiniu momentu smeigęs tris tolimus metimus ir atstatęs „status quo“. Lituanica sirgaliai galėjo lengviau atsikvėpti, nes kėlinio pabaigoje skirtumas pasiekė net 19 taškų.

Krepsis111.jpgPaskutinis kėlinys jau nelabai priminė finalą. „Lituanica“ gana greitai išsiveržė iki 30 taškų persvaros, o varžovų treneris ėmė į aikštę leisti atsarginius žaidėjus. Teliko sulaukti teisėjo švilpuko ir lietuvaičiai jau šoko pergalės šokį. Rungtynės pasibaigė rezultatu 98:64.

Rezultatyviausiai „Lituanica“ gretose žaidė J. Visockas, pelnęs 28 taškus ir atkovojęs 12 kamuolių. Jis buvo pripažintas finalo MVP. T. Skardžius įmetė 20, A. Petraitis – 15, T. Putna – 12, P. Rašamavičius – 12 (4/4 tritaškiai), E. Vaupšas – 6, P. Adomaitis – 4 taškus. Po pergalingai pasibaigusio sezono nuo rudens lietuvaičių laukia Pirmasis Anglijos Divizionas. Bus dar daug įdomių varžybų.

Peržiūrų: 836
Daumantas
04 23 2015

Didžiausi sveikinimai komandai, bei visiems, kas prisidėjo prie šios komandos pergalės. Šaunuoliai, tikimės tokio pat žaidimo bei pergalių ir pirmajame divizione.

Komentuoti gali tik registruoti vartotojai! Užsiregistruokite dabar!