infobee.co.uk logo

„Lituanica“ ketvirtajame kėlinyje sutriuškino Ipswich

Sekmadienį Londono „Lituanica“ savo aikštelėje sužaidė antrojo diviziono priešpaskutines grupės varžybas su Ipswich krepšininkais. Tai jau buvo trečioji šių komandų akistata šiame sezone. Prieš tai abu kartus pergales šventė lietuvaičiai. Praeitas sekmadienis buvo ne išimtis – „Lituanica“ laimėjo 91:65 (20:17, 27:21, 18:17, 26:8).

krepsis106.jpgMūsiškiai rungtynes pradėjo tokiu startiniu penketu: T. Skardžius, J. Visockas, T. Putna, A. Petraitis bei E. Vaupšas. Pirmus taškus pelnė varžovų 215 cm aukštaūgis Greenan. Jam dviem taškais atsakė T. Skardžius. Prieš tai buvusiuose mačuose daugiausiai Ipswich komandą skriaudė J. Visockas, todel šiame žaidime jis buvo ypač akylai prižiūrimas ir per pirmąjį kėlinį negavo nė vienos progos išmesti tritaškį metimą. Tačiau varžovų žudiku tapo Paulius Adomaitis, iš viso pataikęs 6 tritaškius metimus iš 7.

„Lituanica“ visą laiką nežymiai pirmavo, tačiau Ipswich krepšininkai antrajame kėlinyje du kartus buvo rezultatą išlyginę. Laimei, lietuviams vis pavykdavo svarstykles pakreipti į savo pusę. Antrajame kėlinyje, besigrumdamas su varžovų aukštaūgiu, ketvirtąją pražangą gavo E. Vaupšas ir privalėjo ilgam atsisėsti ant atsarginių suolelio. Rezultatas po antrojo kėlinio buvo 47:38.

krepsis107.jpgTrečiasis kėlinys vyko taškas į tašką. Ipswich krepšininkai karts nuo karto priartėdavo prie mūsiškių, tačiau mūsiškiai vis atitrūkdavo iki saugaus 10 taškų pranašumo. Rungtynių lūžis įvyko ketvirtajame ketvirtyje. „Lituanica“ spurtavo ir tiesiog sutriuškino varžovus. Paskutinis kėlinys buvo laimėtas rezultatu 26:8, o rungtynės 91:65. Rezultatyviausiai „Lituanica“ gretose žaidė P. Adomaitis – 20 taškų, T. Skardžius – 18, A. Petraitis – 16, T. Putna – 13, J. Visockas – 10 taškų. Paskutines reguliaraus sezono varžybas „Lituanica“ žais kitą sekmadienį savo aikštelėje su Lancashire „Spinners“ komanda.