infobee.co.uk logo

Sėkmingas „Lituanica“ revanšas

kasis102.jpgSekmadienį Londono „Lituanica“ krepšininkai savo namų salėje sužaidė grupės varžybas su Killamarsh Derbyshire „Arrows“. Lietuvaičiai šiame sezone grupėje buvo patyrę tik vieną pralaimėjimą prieš tuos pačius „Arrows“ krepšininkus jų aikštelėje. Todėl mūsiškiams tai buvo proga atsirevanšuoti ir parodyti, kas yra antrojo diviziono lyderiai. Rungtynes laimėjo „Lituanica“ 109:76 (25:15, 24:29, 22:14, 38:18).

Varžybas „Lituanica“ pradėjo tokiu startiniu penketu: T. Skardžius, J. Visockas, P. Rašamavičius, A. Petraitis bei E. Vaupšas. Pirmus taškus tritaškiu metimu pelnė varžovai. T. Skardžius atsakė dviem taškais. Pirmasis kėlinys iš karto parodė, kad namų šeimininkai yra pasiruošę rimtam revanšui. „Arrows“ komandą tiesiog žudė tolimi kapitono Pauliaus Rašamavičiaus metimai. Iš viso Paulius pataikė 7 tritaškius iš 7 bandymų. Pimasis kėlinys pasibaigė 25:15 “Lituanica“ naudai.

Antrajame ketvirtyje varžovai atkuto. Atsirišo krepšys jų snaiperiams. Tuo tarpu lietuvaičiai pradėjo žaisti padriką žaidimą. Rezultatas ėmė po truputį tirpti, o kėlinio pabaigoje švieslentėje degė lygus rezultatas. Tik paskutinę minutę mūsiškiams pavyko sužaisti rezultatyviai, kas leido išsaugoti trapią persvarą. Rezultatas buvo 49:44.

Kasis101.jpgAntroji rungtynių pusė buvo atvirkščia pirmąjai. „Lituanica“, nusprendusi, kad neverta juokauti su varžovais, tarsi įjungė greitesnę pavarą ir vėl atitolo nuo „Arrows“. Trečiajame kėlinyje tikrą šou surengė Titas Putna. Jis po perimto kamuolio įkrovė jį į krepšį, o po to smeigė tris tritaškius iš eilės. Dar kelis tolimus metimus pataikė J. Visockas ir lietuvaičiai atsiplėšė 20-ies taškų persvara.

Paskutinis ketvirtis tebuvo formalumas. Jame dominavo lietuvaičiai ir pradėjo triuškinti varžovus. Neilgai reikėjo laukti ir 100-ojo taško. Rungtynes šiek tiek apkartino T. Skardžiaus trauma. Galutinis rezultatas 109:76. Rezultatyviausiai lietuvaičių gretose žaidė P. Rašamavičius – 25 taškai, T. Putna – 24, J. Visockas bei A. Petraitis - po 14 taškų.

„Lituanicai“ liko 2 varžybos iki reguliaraus sezono pabaigos. Po to seks atkrintamosios varžybos. Sekantį sekmadienį „Lituanica“ žais savo salėje su Ipswich komanda.