infobee.co.uk logo

Lengva Lituanica pergalė prieš Westside komandą

kasis90.jpgSekmadienį Londono „Lituanica” savo salėje sužaidė antrojo diviziono grupės varžybas su Londono “Westside” krepšininkais. Po gana lengvų rungtynių pergalę šventė lietuvaičiai 86:61 (25:19, 21:9, 23:14, 17:19).

Rungtynes „Lituanica“ pradėjo tokiu startiniu penketu: T. Skardžius, T. Putna, P. Rašamavičius, A. Petraitis bei E. Vaupšas. Pirmus taškus pelnė varžovai ir išvedė savo komandą į priekį. Deja tai buvo vienintelis kartas, kai „Westside“ komanda buvo priekyje. Po to „Lituanica“ tik didino savo persvarą. Tiesa apčiuopiamą persvarą mūsiškiams pavyko įgyti tik antrajame kėlinyje. Jame „Lituanica“ pademonstravo geležinę gynybą, leidę varžovams įmesti tik 9 taškus. Nuostabias varžybas sužaidė centras E. Vaupšas, iš viso surinkęs 14 taškų ir pataikęs 2 tritaškius iš dviejų. Į ilgąją pertrauką komandos išėjo rezultatui esant 46:28.

Trečiajame ketvirtyje „Lituanica“ nemažino apsukų. Puikiai veikė greitas puolimas, kurio smaigalyje dažnai atsidurdavo T. Skardžius, o monstrišką dėjimą pademonstravo A. Petraitis. Verta paminėti, jog nors ir solidžiai pirmaudami, lietuvaičiai išlaikė tempą ir komandinį žaidimą.

Kasis89.jpgKetvirtajame kėlinyje visiems tapo aišku, kas švęs pergalę. Jau ir varžovai žaidė be ugnelės ir telaukė teisėjo švilpuko bei kelionės namo. Rezultatu 86:61 laimėjo „Lituanica“. Rezultatyviausi žaidėjai: E. Vaupšas, T. Putna, P. Rašamavičius – po 14 taškų, T. Skardžius – 13, A. Petraitis – 11, P. Adomaitis – 8 taškai. Sekantį savaitgalį „Lituanica“ sužais net tris varžybas: penktadienį varžybos A. Sabonio taurėje su „Volfo“ komanda, šeštadienį - kelionė į Worcester’į, o sekmadienį varžybos su London „Greenhouse Pioneers“ varžovų aikštelėje.