infobee.co.uk logo

Nelengva Lituanica pergalė namuose

Kasis80.jpgSekmadienį Londono „Lituanica“ savo aikštelėje Plaistove žaidė su Brikstono „Top Cats“ komanda. Tai jau buvo ketvirtoji šių komandų akistata šiame sezone. Du kartus komandos susitiko Patrons taurėje, o vieną kartą antrojo diviziono varžybose. Visus praeitus kartus pergales šventė lietuvaičiai. Ketvirtasis mačas varžovams iš pietų Londono taip pat nebuvo sėkmingas. Jie nusileido mūsiškiams rezultatu 83:69. (19:11, 25:20, 22:12, 17:26).

Rungtynes „Lituanica“ pradėjo tokiu startiniu penketu: T. Putna, J. Visockas, P. Adomaitis, P. Rašamavičius bei E. Vaupšas. Pirmosios penkios minutės buvo ypač nerezultatyvios. P. Adomaitis pelnė pirmus tris taškus 3-iąją rungtynių minutę. Nesisekė „Lituanica“ snaiperiams J. Visockui vei T. Putnai. Laimei, varžovai puolime taip pat nežibėjo. Pirmo kėlinio didvyriu tapo tas pats P. Adomaitis, iš viso per pirmąjį ketvirtį surinkęs 8 taškus.

Kasis81.jpgAntrajame kėlinyje varžovai šiek tiek atkuto. Pradėjo pataikyti jų snaiperiai. Ypač nepasisekė Deividui Valatkevičiui. Šis, susidūręs su varžovu, patyrė sunkią kojos traumą ir ilgam iškrito iš rikiuotės. Antrasis kėlinys buvo išskirtinis techninėmis bei nesportinėmis pražangomis. Tai parodė komandų ambicijas bei žūtbūtinį siekį iškovoti pergalę. Po antrojo kėlinio rezultatas buvo 44:31 Lituanica naudai.

Trečiajame ketvirtyje lietuvaičiai vėl spurtavo. Tolimus metimus šaudė P. Rašamavičius, J. Visockas bei T. Putna. Vienu metu skirtumas buvo išaugęs iki 25 taškų. Tačiau, kaip jau tampa tradicija šiame sezone, lietuvaičiai, anksti patikėję pergale, paskutiniame kėlinyje visiškai atsipalaidavo. Pasinaudodami mūsiškių klaidomis, varžovai įmetė kelis taiklius tritaškius ir buvo priartėję iki 10 taškų skirtumo. Laimei laikas buvo lietuvių sąjungininkas ir „Top Cats“ turėjo pripažinti eilinę „Lituanica“ pergalę rezultatu 83:69. Rezultatyviausiai mūsiškių gretose žaidė P. Rašamavičius – 22 taškai, J. Visockas – 18, T. Putna 17, P. Adomaitis – 10 taškų.

Ateinantį savaitgalį „Lituanica“ važiuoja į Lydsą žaisti Patrons taurės finale su Lancashire „Spinners“ komanda. Tikimės lietuvaičiai taps taurės čempionais.