infobee.co.uk logo

Triuškinanti “Lituanica” pergalė prieš “East Side Eagles”

Kasis76.jpgSekmadienį Londono „Lituanica“ savo aikštelėje priėmė svečius „Eastside Eagles“ komandą. Tai jau buvo ketvirtoji šių komandų akistata šiame sezone. Visus kartus pergale džiaugėsi lietuvaičiai. Ne išimtis buvo ir pastarosios varžybos: „Lituanica“ šventė triuškinančią pergalę rezultatu 100:64 (26:24, 27:13, 13:12, 35:15).

Rungtynes „Lituanica“ pradėjo tokiu startiniu penketu: T. Skardžius, D. Valatkevičius, T. Putna, P. Rašamavičius bei E. Vaupšas. Pirmasis kėlinys priminė varžybas kas daugiau įmes. Abi komandos puikiai puolė, tačiau visai neskyrė dėmesio gynybai. Labai krito į akis prastas lietuvių tritaškių pataikymas. Visiškai nekrito „Lituanica“ snaiperiams J. Visockui bei P. Adomaičiui. Tačiau puikiai sekėsi greitas žaidimas.

Antrajame kėlinyje „Lituanica“ žaidėjai sustygavo savo gynybą. To pasekoje pavyko šiek tiek atitrūkti nuo varžovų. Kaip visada nesustabdomas buvo A. Petraitis, iš viso surinkęs 34 taškus. Netrūko ir triuškinančių dėjimų: „žemė-oras“ įspūdingai atliko E. Vaupšas, P. Adomaitis bei A. Petraitis. Į ilgąją pertrauką komandos išėjo ilsėtis rezultatui esant: 53:37.

Kasis73.jpgTrečiasis ketvirtis pasižymėjo klaidų gausa. Abi komandos klysdavo lygioje vietoje. Kėlinys buvo ypač nerezultatyvus abiems komandoms. „Lituanica“ sugebėjo įmesti tik 13 taškų. Tačiau paskutiniame kėlinyje lietuvaičiai sudavė tikrą „kontrolinį šūvį“ varžovų krepšininkams. „Lituanica“ vaikinai perėmė daugybę varžovų kamuolių, po kurių sekdavo lengvi taškai iš po krepšio. Per ketvirtą ketvirtį lietuvaičiai surinko net 35 taškus, kai tuo tarpu „East Side Eagles“ komanda tesukrapštė 15. Likus 1 minutei iki rungtynių pabaigos rezultatas vis dar buvo 93:64. Žiūrovai pradėjo skanduoti: - „100! 100!“. Tada tritaškį metimą pataikė J. Visockas. Po to kamuolį perėmė T. Putna, perdavė jį D. Valatkevičiui, o šis švystelėjo dar vieną tolimą metimą. Dar kitoje atakoje kamuolį vėl perėmė T. Putna ir pats pelnė 101-ąjį tašką. Rungtynės baigėsi 101:64. Rezultatyviausiai „Lituanica“ gretose žaidė A. Petraitis – 34 taškai (49 naudingumo balai), D. Valatkevičius – 15, T. Skardžius – 12, T. Putna – 11, P. Rašamavičius bei P. Adomaitis – po 9, E. Vaupšas – 8, J. Visockas – 3 taškai. Verta paminėti, kad „Lituanica“ laimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių 39:17.

Sekantį sekmadienį Lituanica savo aikštelėje priims Brikstono „Top Cats“ komandą.