infobee.co.uk logo

Įspūdinga Lituanica pergalė išvykoje

Krepsis31.jpgŠeštadienį Londono Lituanica krepšininkai varžovų aikštelėje susitiko su kita Londono komanda – East Side Eagles. Tai jau buvo ketvirtasis abiejų komandų tarpusavio susitikimas šiame sezone. Pirmus tris kartus pergales šventė lietuvaičiai. Šį kartą varžovai niekuo nenustebinti ir mūsiškiai šventė įtikinamą pergalę rezultatu 96:64 (29:7, 33:18, 19:20, 15:19).

Rungtynes Lituanica pradėjo tokiu startiniu penketu: T. Skardžius, J. Visockas, P. Rašamavičius, A. Petraitis bei E. Putna. Šiose varžybose komandos draugams negalėjo padėti P. Adomaitis bei D. Valatkevičius, kurie yra traumuoti. Tai padėjo Lituanica krepšininkams labiau susikoncentruoti ir pradėti rungtynes su dviguba energija. To akivaizdus įrodymas – 14:0 Lituanica naudai po pirmų penkių minučių. Mūsiškiai demonstravo geležinę gynybą bei tikrą uraganinį puolimą. Kaip visada varžovams neįmenama mįsle buvo A. Petraitis. O daugumoje greitų atakų buvo T. Skaržius. Varžovai per pirmąjį kėlinį tesugebėjo sukrapštyti 7 taškus.

Antrasis ketvirtis buvo dar rezultatyvesnis. Lituanica bėgo, o varžovams teliko tik mokytis iš lietuvių krepšinio subtilybių. Tritaškes bombas svaidė J. Visockas bei T. Putna. Antajame kėlinyje labai rezultatyviai sužaidė E. Virketis, kuriam tai buvo rezultatyviausias sezono mačas. Po antrojo kėlinio rezultatas buvo 62:25.

Krepsis30.jpgAntroje rungtynių pusėje žaidimas šiek tiek išsilygino, kadangi Lituanica pradėjo eksperimentuoti ir tiesiog ruoštis ateinančioms kovoms. Trečiasis kėlinys buvo pralaimėtas vienu tašku. Paskutiniajame ketvirtyje dėl penkių pražangų ant atsarginių suolelio turėjo atsisėsti A. Petraitis bei E. Vaupšas. Tačiau skirtumas buvo labiau nei įtikinamas ir varžovai tiesiog laukte laukė rungtynių pabaigos. Lituanica laimėjo 96:64. Rezultatyviausiai Lituanica gretose žaidė A. Petraitis – 22, E. Virketis – 17, T. Skardžius – 13, J. Visockas – 12 (3 tritaškiai), T. Putna – 10, E. Vaupšas 10, P. Rašamavičius – 6, V. Vainauskas – 6 taškai.

Londono Lituanica antrajame Anglijos divizione su trimis pergalėmis iš tiek pat galimų dalinasi 1-3 vietas su Ipswich bei Lancashire komandomis.