infobee.co.uk logo

Lengvas „Lituanica“ pasivaikščiojimas ir eilinė pergalė

Krepsis23.jpgLondono „Lituanica“ krepšininkai sekmadienio popietę savo aikštelėje žaidė antrojo diviziono varžybas su Birmingham „Mets“ komanda. Iki tol varžovai buvo iškovoję vieną pergalę ir turėjo vieną pralaimėjimą. Tuo tarpu lietuvaičiai šiame sezone dar neparagavo pralaimėjimo kartėlio. Kaip ir buvo tikėtasi, mūsiškiai šventė lengvą pergalę 77:55 (24:8, 18:12, 20:10, 14:27).

„Lituanica“ rungtynes pradėjo tokiu startiniu penketu: T. Skardžius, T. Putna, P. Adomaitis, A. Petraitis bei V. Vainauskas. Lietuvaičiai jau nuo pirmųjų minučių ėmėsi darbo ir jau po 5 pirmųjų minučių pirmavo 14:0. Sėkmingai pirmąjį kėlinį sužaidė jaunasis Vincas Vainauskas., pelnęs net 8 taškus. Varžovai tesugebėjo sukrapštyti 8 taškus.

Antrajame kėlinyje vaizdas nepasikeitė. „Lituanica“ siautė ir skirtumas pasiekė net 36 taškus. Kelis įspūdingus dėjimus pademonstravo A. Petraitis, o iš toli sėkmingai atakavo P.Adomaitis bei E. Virketis Po antrojo ketvirčio rezultatas buvo 42:20.

Silpnas varžovas visiškai išbalansavo „Lituanica“ komandinę dvasią ir antroje varžybų pusėje pasipylė daug pavienių sprendimų bei gausybės klaidų. Lietuvaičiai iš viso padarė 21 klaidą. Nors trečiajame kėlinyje „Lituanica“ dar didino persvarą, tačiau kervirtasis kėlinys jau priklausė varžovams, kurie sužaidė tikrai pagirtinai ir netgi buvo sumažinę skirtumą iki 16 taškų. Varžybos baigėsi 77:55. Rezultatyviausiai lietuvių gretose žaidė A. Petraitis – 16 taškų (15 atkovotų kamuolių), E. Virketis pridėjo 14, T. Skardžius 13 (9 rezultatyvūs perdavimai), V. Vainauskas 11, T. Putna 10 taškų (7 rezultatyvūs perdavimai), P. Adomaitis 8, E. Vaupšas – 6 taškai (11 atkovotų kamuolių).

Sekančias rungtynes lapkričio 8 dieną varžovų aikštelėje „Lituanica“ žais su“ Eastside Eagles“ krepšininkais.