infobee.co.uk logo

Nesustabdomai žaidęs Aušridas Petraitis atvedė Lituanicą į dar vieną pergalę

Lit2.jpgLietuvaičiai rungtynes pradėjo tokiu startiniu penketu: D. Valatkevičius, J. Visockas, P. Rašamavičius, A. Petraitis bei E. Vaupšas. Pirmasis taškus pelnė A. Petraitis. Tuo tarpu Loughborough komanda atsakė tritaškiu metimu. Visą pirmąjį kėlinį „Lituanica“ buvo besivejančiųjų vaidmenyje. Varžovai labai sėkmingai atakavo iš tolimų distancijų bei dažnai įveikdavo mūsiškius vienas prieš vieną. Tačiau lietuvių ginklas buvo komandinis žaidimas bei gera kamuolio kontrolė. Labai gerai puolime vadovavo į komandą sugrįžęs Tomas Skardžius. Jis ne vieną greitą ataką užbaigė taškais iš po krepšio. Po pirmojo kėlinio rezultatas buvo 26:29 „Riders“ naudai.

Antrasis kėlinys prasidėjo suaktyvėjusia „Lituanica“ gynyba. Varžovus labai išmušė iš vežių lietuvių zoninė gynyba. Jau po pirmųjų dviejų minučių rezultatas buvo lygus. O po to jau mūsiškiai išsiveržė į priekį. Spurtą iniciavo Paulius Adomaitis, paleidęs du taiklius tritaškius iš eilės, o po jo dar vieną tolimą „bombą“ paleido Deividas Valatkevičius. Po 9:0 lietuvių spurto varžovų treneriui beliko tik prašyti minutės petraukėlės. Tačiau vaizdas aikštelėje ir toliau nepasikeitė. Lietuviai jau tvirtai kontroliavo žaidimą. „Riders“ komandos tikru siaubu buvo Aušridas Petraitis. Jo nesustabdė nė vienas varžovų gynėjas. Į ilgąją petrauką komandos išėjo rezultatui esant 44:50 Lituanica naudai.

Lit3.jpgTečiąjame kėlinyje „Lituanica“ vaikinai apsukų nemažino ir skirtumas tik augo. Efektingais dėjimais atakas pabaigė Titas Putna ir Aušridas Petraitis. Skirtumas vienu metu jau siekė 20 taškų. Paskutiniąjame ketvirtyje beliko viena intriga – ar „Lituanica“ sugebės pelnyti 100 taškų. Tą pavyko padaryti Tomui Skardžiui po greitos atakos. Rungtynės baigėsi 100:87 lietuvių naudai (26:29, 24:15, 27:19, 23:24). Rezultatyviausiai „Lituanica“ gretose žaidė A. Petraitis, pelnęs net 29 taškus. Po jo rikiavosi T. Skaržius – 17, P. Rašamavičius – 12, J. Visockas – 10, E. Virketis bei P. Adomaitis – po 8, T. Putna – 4, E. Vaupšas – 3 (2 blokai), o V. Vainauskas - 2 taškus.

Sekančias varžybas lietuviai žais sekmadienį spalio 26 dieną 16:00 valandą išvykoje su Essex „Leopards“ (1 divizionas). Tai bus National Cup ketvirtfinalio varžybos.