infobee.co.uk logo

Londono „Lituanica” su kaupu atsirevanšavo savo skriaudikams

Ausridas_Petraitis.jpgSekmadienio vakarą „Lituanica“ vaikinai žaidė Nacionalinės taurės rungtynes su Londono „Greenhouse Pioneers“ komanda. Akistata buvo ypatinga lietuvaičiams, nes praėjusį sezoną šiai komandai buvo pralaimėta trečiojo diviziono finale. Tačiau šį sekmadienį įtikinama pergale džiaugėsi mūsiškiai. Rezulatatas 74:46 (30:11, 16:9, 9:10, 19:16).

Rungtynių eiga.

„Lituanica“ vaikinai, jausdami pyktį už praeitą sezoną, rungtynes pradėjo ypač susikaupę bei užsivedę. Lietuvaičių startinis penketas: D.Valatkevičius, J. Visockas, E.Virketis, P.Rašamavičius bei A.Petraitis. Pirmasis kėlinys buvo kone geriausias šiame sezone. Pirmus taškus greitoje atakoje pelnė E. Virketis, beje sužaidęs geriausias sezono rungtynes. Po to sekė A.Petraičio metimas bei tu tolimi J. Visocko metimai ir jau 10:0 po pirmų 4 minučių „Lituanica“ naudai. Lietuvių gynybos gniaužtuose strigo visos varžovų atakos. Jie pirmuosius taškus pelnė tik įpusėjus kėliniui. „Lituanica“ per pirmąjį ketvirtį perėmė net 4 kamuolius. Po pirmųjų 10 minučių rezultatas buvo 30:11 mūsiškių naudai.

Antrąjame kėlinyje toliau nesustabdomai žaidė E. Virketis bei A. Petraitis. Neblogai į žaidimą įsijungė kapitonas P.Rašamavičius. Tačiau gynyboje sunkiai dirbo visi „Lituanica“ žaidėjai. Per antrąjį ketvirtį varžovai tesugebėjo įmesti 9 taškus, kai tuo tarpu mūsiškiai pelnė 16. Po dviejų kėlinių rezultatas buvo 56:20.

Vincas_Vainauskas.jpgTrečiasis ketvirtis „Lituanicai“ prasidėjo tuščiomis 5 minutėmis. Lietuvaičiai pirmuosius taškus pelnė tik įpusėjus kėliniui. Tą lėmė pasipylusios klaidos puoline. Du gražius taškus su pražanga pelnė E. Virketis bei dėjimu pataisė komandos draugo metimą P. Rašamavičius. Varžovų gretose įsižaidė Anglijos jaunimo rinktinės žaidėjas Isaacs. Jis vien per trečiąjį kėlinį pelnė 8 taškus.

Paskutiniąjame ketvirtyje „Lituanica“ žaidė savo malonumui bei žiūrovams, nes persvara buvo labiau nei įtikinama. Gražių perdavimų pridalino J. Visockas bei D. Valatkevičius. Likus 5 minutėms iki rungtynių pabaigos treneris D. Solo pasodino ant suolo lyderius A. Petraitį, P.Rašamavičių bei J. Visocką bei leido pasižaisti kitiems žaidėjams. Rungtynės baigėsi rezultatu 74:46. Rezultatyviausiai „Lituanica“ gretose žaidė A. Petraitis – 15 taškų, J. Visockas įmetė 14, P. Rašamavičius 12, o E. Virketis – 11 taškų.

Ateinantį savaitgalį lietuvaičiai sužais dvejas rungtynes: šeštadienį 15 val. savo aikštėje susikaus su Londono „Eastside Eagles“ komanda, o sekmadienį jau išvykoje su Brikstono „Top Cats“ komanda.