infobee.co.uk logo

Londono „Lituanica“ sutriuškino Brikstono komandą

Lietuvaičiai rungtynes pradėjo tokiu startiniu penketu: T.Putna, A.Petraitis, E.Vaupšas, P.Rašamavičius bei J.Visockas. Pirmoji ataka pasibaigė lengvais Tito Putnos dviem taškais. „Lituanica“ akivaizdžiai pranoko varžovus ūgiu, todėl mūsiškių aukštaūgiai A. Petraitis bei V. Vainauskas gana lengvai rinko taškus iš po krepšio. Po lietuvių spurto varžovai atsilikinėjo 12:4 ir iš karto paprašė minutės pertraukėlės. Po jos, persigrupavę priešininkai, ėmė žymiai geriau žaisti ir jau kėlinio pabaigoje išlygino rezultatą.

kasis2.jpgVaržovų nokdaunas

Antrąjame kėlinyje Londono „Lituanica“ sudaužė į šipulius visas varžovų viltis kovoti dėl pergalės. Gera gynyba bei daug perimtų kamuolių lėmė, jog lietuvaičiai susikrovė pakankamai gerą pranašumą prieš ilgąją pertrauką. Puikiai gynyboje žaidė T. Putna, perėmęs net tris kamuolius ir pavertęs juos lengvais taškais iš po krepšio. Po krepšiais nesustabdomai žaidė A. Petraitis bei V.Vainauskas. Antrąjį ketvirtį lietuvaičiai laimėjo 23:4.

Po ilgosios pertraukos rezultatas tik augo ir visiems jau tapo aišku, kad švęs pergalę. Nors mūsiškiai ir solidžiai pirmavo, tačiau treneris Domas Solo liepė žaidėjams iki rungtynių pabaigos spausti varžovus. „Lituanica“ žaidė žiūrovams gražų krepšinį su daug nuostabių perdavimų bei greitų atakų. Rungtynės baigėsi gėdinga varžovų nesėkme 88:46. Rezultatyviausiai „Lituanica“ gretose žaidė J. Visockas, įmetęs 18 taškų, A. Petraitis surinko 16. Nuostabias varžybas sužaidė jaunasis Vincas Vainauskas, įmetęs 14 taškų. E.Virketis surinko 13, T. Putna – 7 taškus.

Sekančias rungtynes „Lituanica“ žais varžovų aikštelėje spalio 5 d. Priešininkas – London „Greenhouse Pioneers“ komanda.