infobee.co.uk logo

Londono „Lituanica“ baigė pasirodymą Anglijos taurėje

unnamed.jpgSekmadienio popietę lietuvaičiai keliavo į Loughborough miestą kur jų laukė vietos varžovai. Ekipos susitiko „National Cup“ ketvirtfinalyje kur svečiams teko pripažinti varžovų pranašumą 75:83 (16:23;19:23;17:19;23:18).

Rungtynės prasidėjo taikliu Juliaus Visocko dvitaškiu, tačiau varžovai jau kitoje atakoje atsakė tuo pačiu. Įpusėjus pirmajam kėliniui „Lituanica“ atsilikinėjo vos vienu tašku (8:9), tačiau puikiai pradėję pataikyti tritaškius varžovai atitolo ir po pirmojo kėlinio pirmavo 23:16. Antrajame ketvirtyje Loughborough universiteto krepšininkai ir toliau diktavo savo sąlygas. Kiekvienas bandymas spurtuoti būdavo greitai sustabdomas. Įpusėjus rungtynėms rezultatas švieslentėje degė 35:46, o varžovai tritaškius metė net 50 procentų taiklumu (7 iš 14). Antroji rungtynių pusė buvo nervinga ir įtempta su daug žaidybinio broko. Ketvirtajame kėlinyje komandos lyderis Aušridas Petraitis bandydamas blokuoti varžovo pražangą sugebėjo užsidirbti nesportinę pražangą ir penktąją asmeninę bei buvo priverstas palikti aikštę. Varžovai sugebėjo spurtuoti ir įgyti net 16 taškų persvarą. Vis dėlto likus žaisti keletai minučių Tomas Grybauskas pataikė du iš eilės sudėtingus dvitaškius ir iniciavo lietuvaičių spurtą. „Lituanica“ sugebėjo priartėti prie varžovų, tačiau pergalės iškovoti nebepavyko.
Londono „Lituanica“: Edvinas Vaupšas 20 taškų (12 atk. kam., 8 rez. perd. ir 40 naudingumo balų), Aušridas Petraitis 19 (12 atk. kam.), Julius Visockas 18.

Nors komanda ir iškrito iš „National Cup“ turnyro, bet svarbiausios kovos dar tik prieš akis! Jau lapkričio 22d. „Lituanica“ namie priima Worthing „Thunders“ iššūkį bei stengsis ir toliau išlikti pirmojo diviziono lentelės viršuje. Primename, kad apsilankę lietuvaičių namų rungtynėse jūs turite šansą laimėti kėlionę į Barseloną dviems asmenims! Tad nedelskite ir ateikite palaikyti jau šį sekmadienį.