infobee.co.uk logo

Pirmoji sezono pergalė išsprūdo iš „Lituanica” rankų

Naujassezonas1.jpgPenktadienį Londono „Lituanica“ pradėjo naująjį sezoną „National Trophy“ rungtynėmis išvykoje su Essex „Leopards“. Pastarieji yra praeito sezono pirmojo diviziono nugalėtojai. Rungtynių nugalėtojas sprendėsi tik paskutinėmis sekundėmis, tačiau fortūna buvo „Leopards“ pusėje ir pastarieji šventė pergalę 71:68 (21:14, 20:20, 15:16, 15:18).

Rungtynės prasidėjo varžovų tritaškiu metimu. Po to sekė dar du taškai ir jau 5:0 lietuvaičių nenaudai. Pirmus taškus „Lituanicai“ pelnė A. Petraitis, buves rezultatyviausiu rungtynių žaidėju. Pirmoje rungtynių dalyje visiškai nesisekė uždengti varžovų snaiperių. Vien per pirmąją pusę lietuvaičiams jie atseikėjo 7 tritaškius metimus. Tuo tarpu mūsiškių metikai tylėjo. Antrajame kėlinyje lietuviai buvo trumpai išlyginę rezultatą, bet pasidaudoję „Lituanica“ klaidomis varžovai atstatė saugią 7 taškų persvarą baigiantis antrajam kėliniui.

Naujassezonas4.jpgTrečiasis kėlinys buvo tarsi amerikietiški kalneliai. Lietuvaičiai tai vis priartėdavo prie varžovų, o pastarieji vis atitoldavo. Ketvirtajame ketvirtyje „Lituanica“ net buvo trim taškais išsiveržusi į priekį. Paskutinės minutės priminė tikrą trilerį. Likus mažiau nei minutei J. Visockas smeigė tritaškį ir rezultatas buvo 68:69 Essex „Leopards“ naudai. Pastarųjų lemiamas metimas buvo netaiklus. Likus 10 sekundžių T. Grybauskas turėjo kamuolį savo rankose, tačiau varžovai grubiai kamuolį perėmė, o teisėjai pražangos neužfiksavo. Mūsiškiams teko prasižengti, kad sustabdytų laiką. Po to sekė 2 A. Petraičio techninės pražangos. Varžovai sumetė 2 baudas ir šventė pergalę 68:71.

A.Petraitis - 25 tšk, 13 atkovotų kamuolių, 7/12 baudų. T. Grybauskas – 10 tšk, L. Volskis – 9 tšk, T. Skardžius bei J. Visockas – po 8 taškus.